Jako licealista w latach 81-85 zaczął fotografować na koncertach trójmiejskiej sceny alternatywnej,próbach zespołów w klubach osiedlowych (Burdl), domowych imprezach (Morena), ”przerwach ciszy” (III lo.Wrzeszcz) i ulicznych demonstracjach (1maja1985).
Od 1985 studiując architekturę na Politechnice Gdanskiej publikował zdjęcia współtworzyć Kronikę Studencką, ścienną fotograficzną gazetkę studencką eksponowaną wtedy poza budynkiem PG. także na mieście, w witrynie sklepu fotochemicznego. Redakcja„KS” i ciemnia mieściły się nad klubem studenckim „Kwadratowa”. Publikował tam swoje materiały głównie z koncertów alternatywnych, innych przejawów studenckiego życia jak np. występy TotArt a także próby tzw „fotografii artystycznej”. Aparat nosił ze sobą zawsze. Gratyfikacją za publikacje były filmy i papiery fotograficzne. Zdobywał nagrody na konkursach fotograficznych np na dorocznym Konkursie Fotografii Tanecznej - nagroda za „Pogo” z Jarocina '85- jedyny zestaw nie będący reportażem z turniejów tańca towarzyskiego.
Dokumentował też skrupulatnie,na diapozytywach barwnych długotrwały remont mieszkania na osiedlu Morena prowadzony przez rodziców. Publikował także w prasie podziemnej. W 1987 kilkanaście jego zdjęć znalazło się na wystawie ZPAF p.t. 100+1 pokazującej w 101 fotografiach wizytę JP2 w Trójmieście. W 1988 fotografował strajki w Stoczni Gdańskiej w maju i sierpniu,oraz strajki studenckie. Jako student wydziału operatorskiego PWSFTviT w Łodzi w latach 88-93 fotografował czas transformacji publikując w „Tygodniku Gdańskim” fotoreportaże z Gdańska, Berlina i Moskwy. W Moskwie fotografował ostatnią defiladę w rocznicę rewolucji oraz pierwszego Mc Donalda otwartego tego samego dnia, w Berlinie atmosfere Kreutzbergu po upadku muru,a w Gdańsku poranną giełdę hurtową i wybory Mrs Polonia - Miss Mężatek 91.Dokumentowal też od początku jej istnienia działania sopockiej fundacji SFINKS.
Od końca lat 80 tych realizuje inscenizowane sesje na okładki płyt i do promocji gdańskich zespołów rockowych(IMTM „Enjoy”, Poprostu, Blenders, Skawalker „Sivan”,BigCyc „Nie zapomnisz nigdy”, Golden Life „Natura”), sesje mody dla modowego pisma „Bea”, gdańskich projektantów i grup teatralnych jak ta z okładki płyty Róż Europy - „Kolor” czy Teatru Tańca W. Misiuro. Jako operator filmuje „Dni Niezależnych” z P. Konnakiem, realizuje zdjęcia do teledysków i programów telewizyjnych.
W 1994 otrzymuje patronat artystyczny Nadbałtyckiego Centrum Kultury (a także - wreszcie Złotą Kartę Spatifu..) oraz wśród kilkunastu artystów trójmiejskich wspierających fundację teatru szekspirowskiego w Gdansku bierze udział w spotkaniu z księciem Karolem w Dworze Artusa.
Od 1994 pracując w warszawskim dziale fotograficznym Gazety Wyborczej publikuje w kolorowym Magazynie GW fotoreportaże ilustrujące teksty o małych szwalniach powstających na terenie likwidowanych wielkich zakładów włókienniczych w Łodzi, festiwalu w Jarocinie 94, Warszawskiej kulturze Techno, pokazach Haute Couture w Paryżu czy architekturze Gdańska.
Głownie fotografuje jednak modę i portretuje.
Najpierw do jednostronnicowej rubryki mody w Magazynie GW, potem edytoriale na wiele stron do powstałych w 1999 roku Wysokich Obcasów i innych pism (Cosmopolitan, Uroda, Zwierciadło)
Dla „Vivy” i „Przekroju” fotografuje bohaterów masowej wyobraźni i symbole polskiego biznesu i showbiznesu początku 21 wieku oraz sportowców pisarzy i aktorów - Violette Villas, Grażynę Szapołowską, Jeana Reno, Paolo Coelho, Michała Wiśniewskiego,
uczestników pierwszej edycji Big Brothera, Jana Kulczyka, Jana Wejcherta, Zbigniewa Niemczyckiego, premiera Donalda Tuska, a także Małgorzatę Dydek, Jerzego Pilcha, Karolinę Gruszkę czy Smolika.
Dla „Wysokich Obcasów” portretował między innymi Dorotę Nieznalską (zdjęcie zostało póżniej użyte w projekcie G. Macugi o atakach na sztukę w Polsce,eksponowane w Zachęcie) i pierwsze cztery studentki Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.
Dla „Playboya” fotografował dziewczyny z kultowego programu Lalamido, Graże T. oraz Miss Polski Agnieszkę Kotlarską zasztyletowaną przed ich publikacją przez fanatycznego wielbiciela.
Projekt dokumentalny „Dziewczyny” (2003-2006) pokazywał wybory miss, publikowany w kilku pismach, w Wysokich Obcasach pod tytułem „Wojsko dla Kobiet”.
Projekt „Trans” (2007)- plenerowy festiwal transowy na Kaszubach, bez sponsorów , banerów, jak w 1984 na alternatywnych koncertach w Trójmieście , a jednak inaczej …
„Przygody motocyklowe” (2009) - społeczność Stowarzyszenia Motocyklowy Rajd Katyński w podróży na zachód szlakiem hetmana Czarnieckiego i na wschód szlakiem martyrologi polskiej, w 2008 roku.
Obserwacja zmian w skali prywatnej, osobistej, blogowej. Kategoria z fotograficznych konkursów prasowych - „życie codzienne” w ponad 30 letnim „Projekcie długoterminowym”. Obecnie fotografia dokumentalna to bardziej pasja , hobby i chęć uporządkowania zarejestrowanych kiedyś obrazów, aby mogły stać się dokumentem .
Oprócz portretów do prasy i edytoriali modowych realizuje też sesję reklamowe , katalogi odzieżowe , kalendarze i inne komercyjne projekty. Na potrzeby rekonstrukcji stałej ekspozycji w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku sfotografował ściany i dywan (częściowo tylko istniejący) sali kolumnowej Pałacu Prezydenckiego w Warszawie w której w 89 roku odbyły się obrady okrągłego stołu.